
Art: 001-AP000200-1TS
Metaalboor 2 mm HSS geslepen 85 mm lang
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
Zeer ruime voorraad kwaliteitsproducten
Veilig betalen
14 dagen recht van retour
Beschrijving
Lange metaalboor 2 mm HSS geslepen. Geproduceerd volgens DIN 340 norm met een snijhoek van 118 graden. Deze geslepen metaalboor 2mm in lange uitvoering is geschikt voor het boren in de meest voorkomende staalsoorten. Dit type boor heeft een hoge nauwkeurigheid en lange levensduur. Ook zeer geschikt om te boren in de meeste kunststoffen.
Diameter (D): 2 mm
Lengte boor (L1): 85 mm
Lengte spiraal (L2): 56 mm
Goedkoop een lange geslepen 2 mm metaalboor kopen?
Bij Boorkopen.nl worden kwalitatief goede lange geslepen metaalboren 2mm in lange uitvoering aangeboden en zeer goedkoop. Deze zijn ook te koop in een grootverpakking met een aantrekkelijke korting. Hier vindt u alle lange geslepen metaalboren. Bent u op zoek naar een ander soort metaalboor, kijkt u dan bij alle metaalboren. Om het u nog makkelijker te maken hebben wij in deze webshop ook een categorie waar u kunt kiezen op dikte metaalboren, hier ziet u in één oogopslag alle opties metaalboren op dikte gesorteerd of direct alle 2 mm metaalboren.
Specificaties
- Artikelnummer: 001-AP000200-1TS
- Maat: 2 mm - 85 mm lang
- Te gebruiken voor: Boren in lood | zink | aluminium | ijzer | staal | koper | kunststof
Reviews
Je beoordeling toevoegen
10/10
Peter Schellenberg
prima geleverd, zeer prompt, en precies wat ik nodig had. De speciale boormaten per 0.1mm en de extra lange boortjes moet je met een lampje zoeken bij andere leveranciers. Hier hebben ze die gewoon, duidelijk beschreven en tegen een fatsoenlijke prijs. Denk dat ik hier vaker ga shoppen.
Geplaatst op 06/12/2022Kunnen we helpen?
Gerelateerde producten
Recent bekeken